Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Dnia 3 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu “Super Chłopak” w ramach obchodów Dnia Chłopaka.

 W tym roku Konkurs odbył się w dwóch grupach wiekowych. W klasach młodszych tytuł „Super Chłopaka” 2017 zdobył Sylwester Dunik z klasy VI a, zaś w starszej grupie wiekowej tytuł ten zdobył Sławomir Szymański z klasy III s SPDP.

 Zwycięzcom gratulujemy!!!

2 październik 2017 roku 

Dla Kubusia i Igorka najlepsze ślemy życzonka☺

W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Wam sercem całym zdrówka, szczęścia, pomyślności☺ Żeby każdy dzień był miły, pełen śmiechu i radości

21 września 2017 roku, w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Bystrzycy, uczniowie uzdolnieni plastycznie, spotkali się na III edycji Pleneru Artystycznego „Bystrzyckie Spotkania ze Sztuką”. 
Udział w Plenerze wzięli uczniowie szkół podstawowych gminy Wólka oraz uczniowie placówek kształcenia specjalnego powiatu lubelskiego. Impreza składa się z dwóch konkursów: plastycznego i ceramicznego. 
Celem konkursów jest integracja dzieci i młodzieży szkolnej, poprzez umożliwienie im twórczej konfrontacji. Impreza ma unikatowy charakter. To jedna z niewielu okazji, kiedy uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną mogą spotkać się z pełnosprawnymi rówieśnikami. 
Jak zawsze, plener przepełniony był pozytywną energią, którą zawdzięczamy naszym gościom. Dziękujemy za wspólną zabawę i twórcze inspiracje. Aby wspomnienia z tego dnia były jeszcze milsze, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

JESIENNE ZABAWY KLASY IIA